Banka kartı olan herkese duyuruldu! 1.250 TL para ödenecek: Herkes mutlaka başvurunuzu yapın!

9 OCAK’TA BİTECEK

Halkbank’tan tatil planı yapacak müşterilerine bir fırsat sunulduğu belirtilerek banka tarafından yapılan açıklamada Touristica.com.tr’de 1250 TL’ye varan indirim ve 12 taksit imkanı sunulduğu belirtildi ve Aralık tarihinde başlayan kampanya 9 Ocak 2023 tarihine kadar devam edeceği aktarıldı.

Paraf ile 6 Aralık 2022 -9 Ocak 2023 tarihleri arasında Touristica.com.tr’den yapılacak ilk tatil alışverişine, tutarı 10.000 TL ile 14.999 TL arasında ise 750 TL, tutarı 15.000 TL ve üzeri ise 1.250 TL indirim verileceği belirtilen duyurunun devamında üstelik alışverişlerde peşin fiyatına 12 aya varan taksit seçeneği sunulacağı aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

İndirim kampanyasına katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, “TT” yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.

Alışverişlerin, Paraf Mobil’de kampanyanın “Katıldıklarım” bölümünde izlenmesi sonrasında ya da gelecek onay SMS’i sonrasında yapılması gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilir ve ilk alışveriş tutarına göre 750 TL ya da 1.250 TL’den birini kazanabilir.

İndirim tutarı kredi kartına yansıtılacaktır.

Taksit seçenekleri otellere ve ürün/hizmet türlerine göre değişebilmekte olup, alışverişler touristica.com.tr’de seçilecek taksit sayısı ile gerçekleşecektir.

Kampanyaya ilişkin bilgi ve kazanılan ödül Paraf Mobil’de yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.

Kampanya kapsamındaki alışverişlerin iptal/iade edilmesi durumunda verilmiş ödüller de iptal edilecektir.

İndirim kampanyası, başka bir indirim kampanyası ile birleştirilemeyecek olup, kampanyanın farklı bir indirim kampanyası ile çakışması durumunda indirim tutarı daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır.

Paraf, Parafly ve Paraf Premium kampanyaya dahil, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Genç, Parafree, Paraf Debit, Parafast, HalkCard, ParafPara kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 10/01/2020 tarihli ve 8791 sayılı Kararı ile Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 26 ncı maddesinin yedinci fıkrası uyarınca, 11/01/2019 tarihli ve 8198 sayılı Kurul Kararı ile belirlenen kredi kartlarında taksitlendirme sürelerinin; havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda altı aydan üç aya düşürülmesine karar verilmiştir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve TOURAMA TOURİSM SEYAHAT VE TİCARET A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 

PaYLaŞşşş