Bahçeli: Vakit hesap vaktidir

Beyza Coşkun / Samsun – Bahçeli “2023’e Doğru Aday Belli Karar Net” temasıyla başlattığı mitinglerin 8’ncisini dün Samsun’da gerçekleştirdi. Bahçeli, özetle şunları söyledi:

KUMAR MASASI BELLİDİR:Cumhur İttifakı’na kumar masası diyenlerin aklına ve ahlakına şaşarım, çünkü asıl kumar masası, asıl ihanet masası bellidir; 6+1 sayıda partinin oturduğu masayı altından üstüne inceleyen herkes neyin ne olduğunu çok açık görecektir. Türkiye Cumhuriyeti masada kurulmadı, zulmet faillerinin ayaklarına tutunduğu masaya da bırakılmayacaktır.

KILIÇDAROĞLU MİLLİ GÜVENLİK SORUNU: CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun, 18 Kasım’da sosyal medyadan yaptığı İstanbul Borsası’nın itibarına gölge düşürme, manipülasyon yapma teşebbüsü tek kelimeyle ahlaksızlıktır. Son bir yıldır rekor üstüne rekor kıran İstanbul Borsası Kılıçdaroğlu’nun uykularını kaçırmaktadır. Yatırımcılara Borsa’ya girmeyin çağrısı yapan Kılıçdaroğlu gavurun kılıcını sallayan, Türkiye’nin güvenirliğini ve imajını sakatlamaya çalışan milli güvenlik sorunudur…

PENÇE KILIÇ OPERASYONU: Gece yarısı başarıyla icra edilen Pençe-Kılıç Hava Harekatı’yla hainler için hiçbir yerin güvenli ve korunaklı olmadığı bir kez daha kanıtlandı. Vakit dökülen kanların hesabını damla damla sorma vaktidir.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir