Artvin TOKİ kura çekimi canlı izle! Artvin TOKİ sosyal konut kura sonuçları sorgulama e-devlet

Artvin TOKİ kura çekimi canlı izle! Artvin TOKİ sosyal konut kura sonuçları sorgulama e-devlet – Son Dakika Flaş Haberler

Artvin TOKİ kura çekimi canlı izle! Artvin TOKİ sosyal konut kura sonuçları sorgulama e-devlet

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Eylül’de açıkladığı ve ilk kuraların 7 Kasım 2022 tarihinde Ardahan ve Şırnak illeriyle başlayan “İlk Evim, İlk İş Yerim” projesinde kura çekimlerinin ilk 4 etabı sona erdi. Kuralarda toplamda 899 bin 814 başvurudan 62 bin 928 konutun hak sahipleri belirlendi. Kuralarda sıradaki il ise Artvin olacak.

ARTVİN TOKİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Artvin TOKİ sosyal konut projesi için kura çekimi tarihi 21 Aralık 2022 Çarşamba günü olarak duyuruldu.  Artvin kuraları TOKİ’nin Youtube kanalından saat 10.00’den sonra canlı izlenebilecek.

TOKİ YOUTUBE SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

20 Aralık 2022: Rize ve Yozgat

21 Aralık 2022: Yozgat ve Artvin

22 Aralık 2022: Kırıkkale

23 Aralık 2022: Kırşehir ve Trabzon

24 Aralık 2022: Trabzon ve Nevşehir

25 Aralık 2022: Nevşehir

Sivas Altınyayla, Tokat Yeşilyurt, Yozgat Akdağmadeni, Kırıkkale Çelebi, Delice, Sulakyurt ilçelerinde başvuru sayısının az olduğundan kura çekimi gerçekleşmeyecek.

ARTVİN TOKİ KURA SONUÇLARI SORGULAMA

Kura çekimini canlı olarak izleyemeyecek olan kişiler ise çekiliş tamamlandıktan sonra TOKİ’nin resmi internet adresi üzerinden sorgulama yapabilecekler.

TOKİ KURA SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

E-DEVLET TOKİ SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

BAŞVURU ÜCRETİ İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

“Başvuru dönemi içinde” başvuru bedelini alarak başvurusunu iptal edebilir. Daha sonra asil hak sahibi olmayanların başvuru bedelleri kuradan sonra 5 işgünü sonra iade edilecek. Başvurusu iptal edilenler de kurayı beklemeden başvuru bedelini iade alabilecekler.

TOKİ kurasına katıldı, 20 yıllık ev hayali gerçek oldu

TOKİ kurasına katıldı, 20 yıllık ev hayali gerçek oldu


PaYLaŞşşş