Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı 2023 ne zaman, başvuru şartları neler?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı 2023 ne zaman, başvuru şartları neler? – Son Dakika Haberleri İnternet

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı 2023 ne zaman, başvuru şartları neler?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, aralarında aile sosyal destek personeli, avukat, büro personeli, psikolog gibi birçok farklı branştan 2 bin 431 personel alımı yapılacak. Açıklama ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı ilanının ayrıntıları merak konusu oldu.Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, personel alımı ilanını resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Bakan Derya Yanık, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Çeşitli meslek gruplarında görevlendirilmek üzere 2431 personeli büyük ailemize katıyoruz. Adaylar KPSS puan üstünlüğü esasına göre, mülakatsız bir şekilde tercih ettiği pozisyonlara yerleştirilecek. Başvuru tarih aralığı 28 Nisan-08 Mayıs 2023. Hayırlı olsun” dedi.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI NE ZAMAN?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 2 bin 431 personel alımı için başvurular 28 Nisan 2023 – 8 Mayıs 2023 tarihleri arasında Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı (isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilecek.

PERSONEL ALIMI KADRO VE BRANŞ DAĞILIMI 2023

2 bin 431 personel alımının yapılacağı süreçte kontenjan ayrılan branşlar;
-Aile sosyal destek personeli,
-Avukat,
-Büro personeli,
-Sosyal çalışmacı,
-Psikolog,
-Çocuk gelişimcisi,
-Fizyoterapist,
-Diyetisyen,
-Hemşire,
-Sağlık personeli,
-Öğretmen gibi yine yurt yönetim personeli,
-Tekniker,
-Teknisyen
-Koruma güvenlik görevlisi

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Adalet Bakanlığı personel alımı 2023 başvurusu nasıl yapılır? Adalet Bakanlığı personel alımı başvuru tarihleri ve kadro dağılımı!

PaYLaŞşşş