Afyonkarahisar TOKİ kura çekilişi canlı izle! 2023 Afyon TOKİ sosyal konut kura sonuçları sorgulama e-devlet

Afyonkarahisar TOKİ kura çekilişi canlı izle! 2023 Afyon TOKİ sosyal konut kura sonuçları sorgulama e-devlet – Son Dakika Flaş Haberler

Afyonkarahisar TOKİ kura çekilişi canlı izle! 2023 Afyon TOKİ sosyal konut kura sonuçları sorgulama e-devlet

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, ‘İlk Evim, İlk İş Yerim’ projesi kapsamında binlerce konutun kura çekimi tamamlandı. Kuralarda sıradaki il ise Afyonkarahisar olacak. Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle TOKİ kuralarına bir süredir ara verilmişti. 8-14 Mart tarihleri arasında kura çekimleri yeniden başlayacak.

AFYONKARAHİSAR TOKİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Afyonkarahisar TOKİ sosyal konut projesi için kura çekimi tarihi 8-9 Mart 2023 günleri olarak duyuruldu. Afyonkarahisar kuraları TOKİ’nin Youtube kanalından saat 10.00’den sonra canlı izlenebilecek.

TOKİ YOUTUBE SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ..

AFYONKARAHİSAR TOKİ KURA SONUÇLARI SORGULAMA

Kura çekimini canlı olarak izleyemeyecek olan kişiler ise çekiliş tamamlandıktan sonra TOKİ’nin resmi internet adresi üzerinden sorgulama yapabilecekler.

TOKİ KURA SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

E-DEVLET TOKİ SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

BAŞVURU ÜCRETİ İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

“Başvuru dönemi içinde” başvuru bedelini alarak başvurusunu iptal edebilir. Daha sonra asil hak sahibi olmayanların başvuru bedelleri kuradan sonra 5 işgünü sonra iade edilecek. Başvurusu iptal edilenler de kurayı beklemeden başvuru bedelini iade alabilecekler.

TOKİ kurasına katıldı, 20 yıllık ev hayali gerçek oldu


PaYLaŞşşş