81 ilde ‘İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye kampanyası! Erdoğan: Seçime kadar kesintisiz devam edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle; Buradan ülkemizin tüm gençlerine, genç yüreklerine selamlarımı gönderiyorum. Sakarya’da siz gençlerimizle bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Sakaryalı kardeşlerimizle hasret giderdik. Onlar gençlik nedir bilmiyorlar, gençlik burada. İşte biz şimdi gençlerimizle bir aradayız. Gençler sadece son bir buçuk senede 25 gençlik buluşması yaptık. İlk kez oy kullanacak siz gençlerimizle bir aradayız. Nereye gidersek gidelim gençlerimizin dinamizmine şahit oluyoruz. Elbette her seçim önemlidir, ama inanıyorum ki gençlerimiz için ilk defa oy kullandıkları seçimler daha önemlidir.Adını “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum Ak Parti’ye” olarak belirlediğiniz kampanyamızın başlangıç yeri işte burasıdır, bu salondur. Bu bayrak yarışında nöbeti, sizlerin arasından çıkacak siyaset, bürokrasi, bilim, kültür, sanat, spor, girişimci gençlerimize devredene kadar durmadan, duraksamadan gece gündüz çalışmayı sürdüreceğiz. 6 milyon gencimiz ilk kez sandık başına gidecek. Seçime kadar kesintisiz devam edecek bir kampanya ile 81 vilayetimizin tamamındaki gençlerimize yönelik büyük bir gönül seferberliğine çıkıyoruz. Hiç kimseyi dışlamadan, hiç kimseyi yargılamadan partimizi, davamızı tüm gençlerimize anlatacağız.Türkiye’nin geleceğini zihni ve bedeni esir edilmiş mankurtlara değil, ancak fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, ufku açık gençlere emanet edebiliriz. Nüfusu yüzde 26 artan Türkiye’de oyumuzu yüzde 150 artırdık.

Biz seçme ve seçilme yaşını düşürdükçe gençlerimizin sandığa gitme oranı artıkça AK Parti’nin oy oranı yükseldi. Burada gençlerimizle birlikteyiz. 2023 seçimlerinin yapıldığı günde yine gençlerimizle omuz omuza yol yürüyeceğiz. Sakarya’nın şu güzel salonun atmosferinden tüm bu istismarcılara sesleniyorum: Gençlerimizi rahat bırakın, gençlerimizin yakasından düşün. Bu ülkenin gençlerine sabah akşam karamsarlık aşılamaktan vazgeçin.

Konut kampanyamıza özellikle kulp takmak için nice yalanlara başvurdular. Günlerdir nefeslerini bizim projemize çamur atmak için harcıyorlar.Bir süredir ‘Türkiye bir doktor, mühendis, sanatçı kaybetti, filanca ülke kazandı’ türü hezeyanlarla gençlerimize umutsuzluk pompalamaya çalışıyorlar.

Erdoğan: Altılı masada sadece sonraki toplantının ev sahibini konuşuyorlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TCG Anadolu Gemisi’ni havadan inceledi
PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir