733 milyon $’lık evlilik bitti

DIŞ HABERLER SERVİSİ – Amerikan futbolunun en başarılı isimlerinden Tom Brady (45) ile ünlü manken Gisele Bündchen (42) boşandıklarını açıkladı. 13 yıllık evliliklerini noktalayan iki çocuk sahibi çift, “dostane” bir şekilde boşandıklarını duyurdu. Brady, ayrılık kararını “acı verici” olarak nitelerken, “hak ettikleri sevgi ve ilgiyi görmeleri” için çocuklarına öncelik vereceğini söyledi. Eski eşine “her şeyin en iyisini” dileyen Bündchen ise “Bundan sonra da önceliğim çok sevdiğim çocuklarımız olacak” dedi.

Velayet de tamam

Boşanma haberinin ardından çiftin toplam 733 milyon dolar değerindeki servetini nasıl paylaştığı sorusu gündeme geldi. Dünyanın en fazla kazanan mankenlerinden olan Bündchen’in 400 milyon dolar ve Brady’nin ise 333 milyon dolarlık serveti olduğu tahmin ediliyor. Ayrılmadan önce ikilinin birlikte 4 lüks ev satın aldığı bilinirken, Brady ve Bündchen’nin mal paylaşımıyla çocuklarının velayeti konusunda anlaştığı bildirildi.

Futbol aşkı önde geldi

Ünlü çiftin boşanma nedeninin Tom Brady’nin Şubat ayında Amerikan futbolunu bırakmasının ardından bu kararından vazgeçerek tekrar lige dönmesi olduğu düşünülüyor. Brady’nin spor kariyeri için modadan uzak kalan ve kendi işlerini arka plana atan Bündchen’in eşinin emekli olarak artık ailesiyle daha fazla vakit geçirmesini istediği biliniyor. Çifte yakın kaynaklar da mankenin Brady’nin emeklilik kararından vazgeçmesi nedeniyle mutsuz olduğu ve ikilinin bu nedenle tartıştığını söylemişti.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir