13,5 Milyon Emekliyi Üzecek Açıklama! Promosyon Ücretleri Düştü… İşte Güncel Rakamlar

Yapı Kredi Bankası milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren o haberi duyurdu. 31 Ekim itibarıyla tamamlanan promosyon sonrasında yeni bir kampanya yaptıklarını duyuran Yapı Kredi Bankası açıklamalarıyla oldukça şaşırttı. Kampanya tarihi için 1 ile 30 Kasım tarihlerini işaret eden Yapı Kredi Bankası, kampanya koşullarından yararlanabilmek için emekli vatandaşlara 29 günlük bir süre verdi.

EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLER DÜŞTÜ!

Milyonlarca emekliyi ilgilen o haberi Yapı Kredi Bankası duyururken, kampanyadan yararlanabilmek için 1 ile 30 Kasım aralığını vermişti. 31 Ekim 2022’de tamamlanan promosyon kampanya sürecinden sonra 1 Kasım itibarıyla farklı bir kampanyaya giriş yaptıklarını dile getiren Yapı Kredi, emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan emeklilere çok daha düşük promosyon verileceğinin haberini verdi. 31 Ekim’e kadar emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan emeklilere 7 bin 500 lira maaş promosyonu veren Yapı Kredi bu kampanyayı sonlandırırken, 1 Kasım 2022 itibarıyla çok daha düşük bir meblağda emekli promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

Yapılan düzenleme sürecinden sonra emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na geçiren vatandaşlara şu şekilde bir ödeme çizelgesi sunuyor:

Emekli maaşı 3 bin 499 liraya kadar olanlara 4 bin 200 lira emekli promosyonu verilirken,

Emekli maaşı 3 bin 500 lira ile 7 bin 499 liraya civarında olanlar ise 4 bin 900, ek ödemelerle birlikte 5 bin 400 lira olurken,

Emekli maaşı 7 bin 500 lira ile 9 bin 999 lira olan vatandaşlara 6 bin 300 lira promosyon ödeneği verilecek.
 

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir